Riot Games MMO FPS oyunu yapıyor! | Türkiye'nin En Gelişmiş Oyuncu Alışveriş Platformu WhatsApp Destek

Riot Games MMO FPS oyunu yapıyor! Valorant evreninde geçecek

Riot Games MMO FPS oyunu yapıyor! Valorant evreninde geçecek

Riot Games MMO FPS oyunu yapıyor! Valorant evreninde geçecek

Game Pazar haber

25.02.2023 21:01

Riot Games MMO FPS oyunu yapıyor! Valorant evreninde geçecek

 

Bugün ortaya çıkan bir bilgiye göre Riot Games yeni oyun geliştirmelerine başladı. MMO FPS olacak oyun için ilginç iddialar bulunuyor.

 

League of Legends ve Valorant oyunlarıyla ülkemizde de olmak üzere büyük başarılar yakalayan Riot Games’in yeni oyunlar üzerinde çalışma yaptığını biliyoruz. League of Legends için spin-off tarzında oyunlar için çalışma yapan şirket, şimdi ise pek kimsenin beklemediği bir tarza adım atacak. Öyle ki Riot Games yeni oyun için iş alımları açtı. Haberin detaylarına hep birlikte göz atalım.

 

Riot Games yeni oyun çalışmalarına başladı!

 

Riot Games’in web sitesinde yayınlanan ilana göre şirket Destiny 2‘ye benzer bir yapıda yeni bir oyun yapıyor. Şirket, ”yayınlanmamış bir Ar-Ge ürünü” için oyun tasarımcısı arıyor. Ek olarak ilan ile birlikte “MMO FPS, Rekabetçi ve sezon odaklı ARPG oyunlarındaki modern ilerleme sistemlerinin derinliklerini bilen” biri aranıyor. Ayrıca “yayınlanmamış Ar-Ge ürünü” için diğer iş ilanlarında bir gereklilik olarak Unreal Engine oyun motoru deneyimi istenmesi de dikkatlerden kaçmadı.

 

Henüz Riot Games yeni oyununun neye benzediğini bilmesek de bu aranan özellikler yeni oyunun Destiny 2 gibi olacağını varsaymamıza izin veriyor. Ek olarak yeni yapım hakkında bazı iddialar mevcut. Bu iddialardan en dikkat çekeni yeni oyunun Valorant evreninde geçiyor oluşu. Riot Games popüler FPS rekabetçi oyunu Valorant ile büyük bir başarı elde etti. Bu sebeple yeni oyununda da Valorant evreninden ilerleyip bu başarıyı sürdürmek istemesi sürpriz olmaz.

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.