PUBG MOBILE deprem için 3.7 milyon TL bağışladı | Türkiye'nin En Gelişmiş Oyuncu Alışveriş Platformu WhatsApp Destek

PUBG MOBILE deprem için 3.7 milyon TL bağışladı

PUBG MOBILE deprem için 3.7 milyon TL bağışladı

PUBG MOBILE deprem için 3.7 milyon TL bağışladı

Game Pazar haber

19.02.2023 22:33

Ülkemizin güneydoğu bölgesinde meydana gelen iki büyük depremin şokunu hala ilk gün gibi yaşıyoruz. Bu olay uzun süre hafızalarımızdan şüphesiz silinmeyecek. Bir taraftan daha büyükleri için gerekli önlemlerin alınmasını umut ederken diğer taraftan da insanların yaşadığı zorluklar sebebiyle tek yürek olmaya çalışıyoruz. Tabi bu büyük yaraların daha hızlı sarılması için birlik ve yapılan bağışların yeri oldukça önemli.

 

PUBG MOBILE'dan deprem için 3.7 milyon TL bağış

 

 

Daha önce yaptığımız haberlerde oyun sektöründen de yapılan bazı bağışlara yer vermiştik. CD Media ve Crytek gibi firmalar bağış yaptıklarını açıklamışlardı. Bu büyük felaketin ardından oyun sektöründeki en büyük bağışlardan birisi de PUBG MOBILE ekibinden geldi. Yapılan açıklamaya göre PUBG MOBILE, yaşanan deprem felaketi nedeniyle AFAD ve AHBAP derneği aracılığı ile 3.7 milyon TL bağışta bulundu. Yapılan açıklama şu şekilde;

 

"Ülkemizin birçok ilinde meydana gelen ve tüm Türkiye'yi yasa boğan deprem felaketinde yaşamları olumsuz etkilenen vatandaşlarımıza destek olmak için 3.7 milyon TL tutarında bağış yapacağız. Afet bölgesindeki depremzedelerin kurtarılması, barınma, giyecek ve gıda temel ihtiyaçların karşılanması için desteğimizi AFAD ve AHBAP derneği aracılığı ile gerçekleştireceğiz. 

Bu zor günlerde güçlüklerin üstesinden ancak toplumsal dayanışmayla gelebiliriz. Yakınlarını kaybedenlere başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Hepimize tekrar geçmiş olsun Türkiye"

PUBG Mobile dışında ayrıca PUBG: Battlegrounds hesabından da bir bağış yapıldığı açıklandı. krafton Türkiye ise AHBAP derneğine 100bin dolar bağışlanacağını duyurdu.

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.