GTA 6 şarkısı ortaya çıkmış olabilir | Türkiye'nin En Gelişmiş Oyuncu Alışveriş Platformu WhatsApp Destek

GTA 6 şarkısı ortaya çıkmış olabilir

GTA 6 şarkısı ortaya çıkmış olabilir

GTA 6 şarkısı ortaya çıkmış olabilir

Game Pazar haber

22.02.2023 20:47

Geçen yılki GTA 6 sızıntısının sonrasında yapımla ilgili ayrıntılar devlet sırrı gibi saklanıyor. Sadece oyunun geliştirildiği onaylandı. Ancak ortaya çıkan bu durum karşısında oyuncular da yerinde duramıyor . Hem araçtırmalarına hem de teorilerine devam ediyorlar. Son olarak GTA 6 şarkısı olabileceği bir teoriye serinin hayranları inanmış durumda.

 

GTA 6 şarkısı atari makinesinde ortaya çıkmış olabilir

 

Yıllar içinde GTA 6 ile ilgili, harita spekülasyonlarından oyun içi bilgilere varıncaya kadar, bir çok teori ortaya çıktı. Son olarak ortaya çıkan teori ise diğerlerinden farklı olarak biraz daha mantıklı geliyor.

 

 

Dexerto'da yayınlanan habere göre GTA Online'da bulunan Race and Chase oyunu, göz önünde bulunan gizli bir ayrıntı gizliyor olabilir. Reddit kullanıcısı "xDevious_", 80'lerden ilham alan bu yarış oyununun menüsünde gezinerek, "LS Nights" adlı bir seviye buldu. Los Santos'da geçen bu seviyenin fon müziği oldukça tanıdık.

 

 

Müziği 0,75x hızına yavaşlatırsanız, GTA 5'ten çok iyi bildiğimiz ikonik 'Los Santos'a Hoş Geldiniz' temasıyla uyum içindedir. Aynı mantığı Race and Chase arcade oyunundaki başka bir şarkıya uygularsanız, "GTA 6 temasının ilk sunumuna ulaşabilir miyiz?" diye düşünen fanların bu teorisi mümkün görünüyor.

 

Bir sonraki oyunun Vice City'de geçeceği de teoriler arasında. Yarış oyununda bulunan 'Vice Lights' seviyesini seçtiğimizde dinlenen temanın hızını 0,75x'e düşürsek yeni şarkıyı elde edebiliyoruz. Birçok kişi bunun yaklaşan GTA 6 şarkısı olduğuna inanıyor.

 

 

 

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.