GTA 6 bu yıl duyurulabilir! İşte GTA 6'nın çıkış tarihi, | Türkiye'nin En Gelişmiş Oyuncu Alışveriş Platformu WhatsApp Destek

GTA 6 bu yıl duyurulabilir! İşte GTA 6'nın çıkış tarihi, oyun motoru ve ilk detayları

GTA 6 bu yıl duyurulabilir! İşte GTA 6'nın çıkış tarihi, oyun motoru ve ilk detayları

GTA 6 bu yıl duyurulabilir! İşte GTA 6'nın çıkış tarihi, oyun motoru ve ilk detayları

Game Pazar haber

27.02.2023 20:49

Güvenilir sızıntılarıyla ünlü olan Tom Henderson, Rockstar Games’in GTA 6’yı bu yıl duyuracağını bildirdi. GTA 6’nın çıkış tarihi için ise biraz daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

 

İşte GTA 6'nın çıkış tarihi, oyun motoru ve ilk detayları

 

Grand Theft Auto 6 (GTA 6), serinin tutkunları için uzunca bir süredir bekleniyor. Her ne kadar Rockstar Games, oyun üzerine çalıştıklarını doğrulamış olsa da GTA 6 çıkış tarihi başta olmak üzere oyun hakkında herhangi bir paylaşımda bulunmamıştı. Güvenilir sızıntılarıyla ünlü olan Tom Henderson’a göre işler bu yıl değişecek.

 

"GTA 6, 2025'te çıkacak"

Henderson, 2023 için bazı tahminlerini paylaştığı bir yayında, GTA 6 için "tüm zamanların en büyük oyun duyurusu" ifadelerini kullandı. Rockstar Games’in GTA 6’yı 2023 yılında duyuracağını söyleyen sızıntı kaynağına göre oyunun çıkış tarihi ise 2025 olacak. Henderson’un bu iddiası Rockstar Games’in önceki davranışlarına dayanıyor. Rockstar Games, hem GTA 5’i hem de RDR 2’yi çıkışlarından iki yıl önce duyurmuştu.

İşte GTA 6'nın çıkış tarihi, oyun motoru ve ilk detayları

 

Henderson’a göre GTA 6’nın duyurusu farklı bir tarzda olacak ve GTA 6’nın oynanış videosunu, oyundaki karakterlerin bazılarını ortaya çıkartacak. Sızıntılara bakılırsa, GTA 6'da Jason ve Lucia adında iki karakterin kontrolünü ele alacağız. GTA 6’da bir tür "Bonnie & Clyde" tarzı macera yaşayacağımız söyleniyor. GTA 6’nın geçtiği yer olarak ise Vice City’i de içerisine alan Kuzey ve Güney Amerika'daki bir ortama işaret ediliyor.

 

GTA 6'nın oyun motoru: Rage 9

GTA 6'nın çık tarihinin yanında oyun motoru Rage 9 da sızdırıldı. Gaming Dedective tarafından Twitter'da paylaşılan bir videoda Rage 9 motorunun dalga efektleri gösteriliyor. Videoya yakından baktığımızda suyun davranışı ve dalga oluşturma şeklinin gerçekçiliği net bir şekilde görülüyor. Su tabanında oluşan gölgeler ve iki dalganın birbiriyle çarpışması sonu oluşan etkileşim de dikkat çekici.

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.